SeksenDört Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SeksenDört Fan

En Seker 84 fanı

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sitemiz yenilendi

3 posters
YazarMesaj
cqdm-84
Admin
Admin
cqdm-84

Sitemiz yenilendi Empty
MesajKonu: Sitemiz yenilendi   Sitemiz yenilendi EmptyPerş. Nis. 30, 2009 4:43 pm

arkadaslar elif siteyi yeniledi ben çok beğendim ya siz?
http://grup84fan.eniyiforum.net
*angel_of_death*
Admin
Admin
*angel_of_death*

Sitemiz yenilendi Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz yenilendi   Sitemiz yenilendi EmptyCuma Mayıs 01, 2009 4:26 pm

İkonlar çok mavi olmus gibi "yok" ve"yeni" yazıları biraz zor okunuyor =)) Birde sitenin rengiyle ikonlar sanki uymamıs gibi pembe-mavi ilişkisi kötü olmuş =)
Onun dışında bence güzel olmuş emeğinize sağlık =)
http://www.84fan.net
cqdm-84
Admin
Admin
cqdm-84

Sitemiz yenilendi Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz yenilendi   Sitemiz yenilendi EmptyCuma Mayıs 01, 2009 8:15 pm

ilk söyle cvp vereyim bnm bilgimde var yok çok güzel okunuyor bilg. renkleri farklı olduğu için olabilir

ve pembe ztn varda var tabi istersn nerkleri değistiriyem Smile I love you
*BiTTeR*
Admin
Admin
*BiTTeR*

Sitemiz yenilendi Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz yenilendi   Sitemiz yenilendi EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 9:49 am

pembemi hönk
ne pembesi yhawww onu kırmızı yabıcaktım allahtan yapmamışım lol!
öL geber haaa yeni oLduğu var olduğunu bildirmek için yaptım rahatsız oluyosan sen yap =)
çok uğraştım bunlar için ps bozukken yaptım anca bu kdar oluyo yani =)
+ pc nin ayarları nasıLdır bilmem logoda bit kadar dersin şimdi
ctrL ye bas farenin yuvarlama tuşuyla %100 e getir bak nasıl oluyo net mi değilmi
+ çiğdem istesende değiştiremezsin bi daha aynısını nasıl yabıcam
eğer üstüne psd ekleriz olur biter dersen bu sefer hiç yeni okunmaz zaten okunmuyomuş ya
iLLa sinir etcenz zaten sinirliyim sabah sabah moreLim bozuk bide bu çıkınca iyice patLadım

bu zaten benim görevim değiL banane yaaa bidaha Logo fLn yapmıcam
çok biLiyosınz laf edenler yapsın ben bunları ps em bozukken ve pc em kafayı yerken yaptım bin bir zorluklarla
sırf çiğdem istedi ve diğer sitede logoları çok beğendi diye yaptım yoksa yapmam bu sitede kimsenin ahtırı yok bende
tabi çiğdem ve bazı kişiler hariç
bide ben anltıyım cnm nasıl yaptığımı ama diimi

çiğdemin attığı resimler logoyu yapmaya uymuyo diye ben o insaları ayrı ayır kesip p haLe getirmeeyi başardım
iki resimdede öLe yaptım çünkü ayrı oLunca daha beter gözüküyodu
sora psd Leri ayarlayana kadar cnm çıktı
mavi yapmasaydımda kırmızımı yapsaydım o arkaplana daha çok mu yakrşırdı
yazıları ayarlıcam diye bin takla attım bazen pc program kullanım hatası diye uyarı veriyo hiç bişiy yapmazken iki saat onla uğraştım
zaten silgim bozuktu onları ayarlayana kadar cnm çıktı
yazı renkelri uygun olsun diye uğraştım
bide kimlr onlineyi baştan yaptım onu kapamışım yanlışlıkla onun renklerinide tutrucam diye cnm çıktı ki allahtan kullandğım psd ler açıktı ki yapabildim
var yoklar bebek içi deme onlar içinde çok uğraştım yeninin rengi bi açık oldu bi kapalı nasıL yapıcamı şaşardım
AMA bundan soraa LOGO İŞLERİNE KARIŞMIYORUM
madem çok biliyosunuz madem iyi anlıyosunuz bu işLerden buyrun
SİZ YAPIN

ŞİMDİ DİYEBİLİRSN ÇİĞDEM SADECE FİKİR BELİRTTİ DİYE AMA BEN BU LOGOYU DİĞER LOGOLAR GİBİ BASİTÇE YAPMADIM VE ZATEN LOGO YAPMAK BENİM İÇİN BEBEK İŞİ AMA BEN BUNULA UĞRAŞTIM ÇİĞDEMDE BİLİYO RESİM SEÇÇEZ DİYE CANIMIZDA ÇIKTI
EVET SACECE FİKİRDİ AMA ÇOK EMEK HARCADIM ÇOK
ZATEN ARTIK KARIŞMIYORUM NASIl YABARSANIZ YAPIN
cqdm-84
Admin
Admin
cqdm-84

Sitemiz yenilendi Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz yenilendi   Sitemiz yenilendi EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 10:36 am

elif sende haklısın cnm gerçekten büyük emek harcadın bende ne desem bilmiyorum

nesli fikrini söledi evet ona göre ikon çok mavi olmus

bence bu kavgaya dönmesin site içi huzurun bozulmasını istemiyorumm

galiba elif sinirliydi bu kadar çok uğrastıığı logo ikon fln beğenilmeyince sinirlendi

suç bende bence cünkü bu baslığı ben açtım bananeki niye açtım Very Happy
lütfen kavga olmasın
*BiTTeR*
Admin
Admin
*BiTTeR*

Sitemiz yenilendi Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz yenilendi   Sitemiz yenilendi EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 10:42 am

o kadar emek harcadım gerçekten öyleydi ama baştan yabıcam =)
sırf çiğdem ZOR durumda KALMASIN diye =)
cqdm-84
Admin
Admin
cqdm-84

Sitemiz yenilendi Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz yenilendi   Sitemiz yenilendi EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 10:53 am

çok teşekkürler canım Smile muj I love you flower
*BiTTeR*
Admin
Admin
*BiTTeR*

Sitemiz yenilendi Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz yenilendi   Sitemiz yenilendi EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 10:54 am

ö.değiL
cqdm-84
Admin
Admin
cqdm-84

Sitemiz yenilendi Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz yenilendi   Sitemiz yenilendi EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 11:26 am

SmileSmile
*BiTTeR*
Admin
Admin
*BiTTeR*

Sitemiz yenilendi Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz yenilendi   Sitemiz yenilendi EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 11:27 am

siteyi tekrar yeniledim =)
Ellerime sağLık süper oLdu
(övünmek gibi oLmasın ama )
cqdm-84
Admin
Admin
cqdm-84

Sitemiz yenilendi Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz yenilendi   Sitemiz yenilendi EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 11:31 am

evet ya süper oldu canım öncekilerden daha güzel çok saol cnmnmm Smile
*BiTTeR*
Admin
Admin
*BiTTeR*

Sitemiz yenilendi Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz yenilendi   Sitemiz yenilendi EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 11:35 am

önemLi değiL =)
*angel_of_death*
Admin
Admin
*angel_of_death*

Sitemiz yenilendi Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz yenilendi   Sitemiz yenilendi EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 2:36 pm

Bilseydim bu kadar sert tepkiler vericeğini değil öneri belirtmek bu konuda tek bişe söylemezdim Wink
Ayrıca ikonları ve logoları beğenmediğimi demedim sadece görüşlerimi belirttim ayrıca senin yaptıklarını insanlar beğenmek zorunda değiller Wink herkesin zevkleri farklı Wink hem eğer bunları yaptıysan ve bu baslık acılmıssa önerilere ve eleştirilere açık olman gerekir bu kadar yaygaraya ve abartamana gerek yok WinkWinkWink Sinirliysende sen değil herkes sinirli olabilir insanlık hali bunu benden çıkarmanada gerek yok Wink zaten ne zaman bişe desem gereğinden çok sert tepkiler verip insanı çileden çıkartıyosun herkesin bi sabrı vardır bu benim sabır bardağımım tasıran son noktaydı Wink eğer bu sitenin yönetminde bende varsam eğer bu siteye yeni bişeyler kazandırmaya bende çalısıyosam bu kadar ağır tepkileri ve sözleri hak ettiğimi düşünmüyorum Wink ama suana kadar görüp anladığıma göre bu sitede bana yer yok Wink ben bunu anlıyorum o yüzden sizden rica ediyorum ya ban çekin ya beni Jo-Adminlikten alıp sadece üye yapın Wink şimdi bunada bi kup bulur bana laf sokarsın ama...
http://www.84fan.net
*BiTTeR*
Admin
Admin
*BiTTeR*

Sitemiz yenilendi Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz yenilendi   Sitemiz yenilendi EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 7:00 pm

benim amacım laf sokmak veya kalbini kırmak değil bunu bil =)
fikir veya görüş bildirmek böle olmaz benimde bi sabrımvar senin olduğun gibi
ban çekin yada normal iye oluyum demesi kolay tabi
ben çiğdem olmasa bu siteye artık adımım bile atmam ki zaten çiğdemle aramızdaki sorunu hallettik ki pekte sorun yoktu oda ilk seni korudu ama ben açıkladım ve hala seni koruduğuna inanıyorum
zaten ikonları çok koyu bulduğun için siteyi tekrar değiştirdim yoksa çokta tın banane
o kadar emek harcamışım o kadar uğraşmışım bi daha aynısınımı yabıcam niye??
sırf çiğdemin hatrına
+ herşeye kup takmak benim adetim diildir taktıranlara bakalım dimi ama =)
evet her insan sinirlenebilir doğaldır ki buda benim bardağımı taşıran son damla oldu
k.bakma ama çok biliyosan sen yap da göreLim
garafiker adminimiz sen oL ki zaten ben grafiker admin diLLim çiğdem rica ediyo ve ya ben siteyi değiştirelim diyorum yabıyorum ve çiğdem süper olmuş diyo eğer bi sorun oluyosada beLtirtiyo eğer çok co-adminliğinin alınmasını istiyosan burda gidicek sen diilsin benim hadi bana çüs çüs bu burda Kalsın kalmasın farkta yapmaz çiğdemin hatırınaydı herşey ama yeter bi yere kadar
Misafir
Misafir

Sitemiz yenilendi Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz yenilendi   Sitemiz yenilendi EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 7:28 pm

İkon logo veye benzeri herhangi artık neyse yapamadığımı çiğdem de burdaki herkesde biliyor canım

Kolaysa o zaman sende seksendörtle röportaj yap konserine git girip çıkmadığın site dalasmadığın insan kalmasın sende bunları yap o zaman
cqdm-84
Admin
Admin
cqdm-84

Sitemiz yenilendi Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz yenilendi   Sitemiz yenilendi EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 7:33 pm

kızlar ya ben ikinizide çok seviyorum siz sitenin kalplerisiniz tartısma olmasın kimse adminliktn fln alınmıcak bu sorunu konunusk ortadan kaldırmak istiyorum ikinizi de çok seviyorum beni anlayın arada kalmk istemiyorum sizi çok seviyorum canlırımsınız beni anlayın lütfen ya nei olurusnuzzz böle davranmayalım nesli sende siteye eskisi gibi girmeni istiyorum ne olsurn nesli elif snde öle alt tarafı logo ya bu kadar is büyümesin ztn logolar değisti sorun kalktı diye düsünüyorum su tartısma bitsn ne olursunuz

hatrım için

Sitemiz yenilendi
1 sayfadaki 1 sayfası